Muzeum řeznictví je stále populárnější, žije kulturou a exkurzemi

Muzeum řeznictví nabízí zajímavé kulturní akce a zve návštěvníky na červnovou Muzejní noc. Stále populárnější jsou v řeznickém muzeu exkurze s pohoštěním a zajímavé společenské zázemí nabízí stylový sál muzea, který je možné si celoročně pronajmout na soukromé akce.

Zajímavý kulturní program nabídne Muzeum řeznictví v pátek 19. května. Vernisáží zahájí v galerii muzea výstavu fotek valašští fotografové Jiří Jurečka, Josef Vrážel a Vladimír Skýpala. Kulturní večer v muzeu pokračuje od 19 hodin koncertem skupin Sbor hudby a Free Jazz Trio. „Čepovat na akci budeme populární originální pivo Řeznický lev, který exkluzivně pro muzeum vaří v minipivovaru Paličák,“ pozval k návštěvě vedoucí muzea Aleš Linduška.

Očekávaná Muzejní noc láká návštěvníky do Muzea řeznictví v pátek 9. června, kdy bude možné svatostánek všech valašských řezníků navštívit během celého dne až do půlnoci. Pro děti do 18 let bude vstupné zdarma a dospělí návštěvníci dostanou za symbolické vstupné 30 Kč chutné pohoštění a bezplatnou prohlídku muzea. „V každou celou hodinu budeme pro návštěvníky Muzejní noci promítat náš originální film Zabijačka na Valašsku s Františkem Segradem v hlavní roli. Film poutavou formou vypráví příběh o tradici řeznického řemesla na Valašsku od 19. století až k jeho současnosti. Přístupné budou také expozice muzea včetně atraktivní funkční transmise s řeznickými stroji z první republiky,“ prozradil vedoucí Muzea řeznictví Aleš Linduška. V příjemném stylovém prostředí muzea mohou zájemci během celého roku oslavit s rodinou či přáteli významné životní události. Sál muzea je vhodný také pro firemní akce a prezentace.

Oslavte v Muzeu řeznictví významnou životní událost. Pronajměte si stylový sál muzea za výhodné ceny. Tel.: 739680268, www.muzeumreznictvi.cz

Muzeum řeznictví vzniklo díky dotaci ROP Střední Morava.

zpět na seznam

Nechte nám vzkaz, zavoláme Vám

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Nechte nám vzkaz, zavoláme Vám.

vyplňte prosím povinné údaje

NAHORU