Soutěž "O nejlepší klobásku" na Klobáskobraní 2022 v Muzeu řeznictví

Soutěž "O nejlepší klobásku" na Klobáskobraní v Muzeu řeznictví v sobotu 24. září 2022

Krásný den všem!

Přihlaste se do soutěže „O nejlepší klobásku“.

Soutěž je určená pro amatérské milovníky řeznického řemesla. :-)

Soutěžící před zraky diváků vyrábějí klobásky a ti následně ochutnávají, hlasují a volí tu nejlepší klobásku.

Může se zúčastnit široká veřejnost i zaměstnanci MP Krásna a.s..

Utvořte se svými přáteli soutěžní team (2-3 osoby) a přijďte si užít příjemný den.

Základní surovinu maso Vám dodáme!

Přihlásit se můžete na info@muzeumreznictvi.cz, tel. 739 680 268 nebo osobně v Muzeu řeznictví do 16. září 2022.

Základní informace k soutěži „O nejlepší klobásku“:

MP Krásno a.s. dodá každému soutěžnímu teamu 7 kg masa (4,5 kg plec bez kůže a 2,5 kg vepřový bok bez kůže) a 15 m střívek. Každý soutěžní team bude mít k dispozici stánek včetně el. připojení. Dostupná bude voda a grily (grily můžete mít vlastní). Soutěžící si zajistí nástroje a ochucovadla. Každý soutěžící může mít pomocníka/ky.

Vítěz vyhraje sud piva Řeznický Lev 30 l a 10 kg kýtu Krásno.

Každý soutěžní team obdrží jako dárek kufřík uzenin.