Valašská rally v Muzeu řeznictví

Valašská rally také v Muzeu řeznictví, těšíme se na Vás. V neděli bude tevřeno!
Valašská rally se po čtyřech letech opět vrací do "velkého mistráku." Rok 2017 se ponese v duchu 36. ročníku, který nejen soutěžním posádkám, ale i divákům, nabídne technicky náročné kilometry, jež dokonale otestují jak odolnost závodních strojů, tak i um posádek.
Trasa Valašské Rally 2017, která již po několikáté bude otevírat domácí rallyovou sezonu, povede okolím Valašského Meziříčí a Kopřivnice. Jedná se o úvodní akci celkem sedmidílného seriálu Mistrovství České republiky v rally automobilů. Krom elitních jezdců z České republiky se diváci mohou těšit i na zahraniční hosty z Polska, Maďarska a Slovenska.

Součástí doprovodného programu Valašské rally 2017 bude i jarní valašský sraz skútrařů. Ten bude zahrnovat mimo jiné i ukázku motocyklů a spanilou jízdu Valašským Meziříčím na podporu a propagaci Valašské rally a jejího hostitelského města.