Muzeum řeznictví - zážitkové muzeum

FotoMuzeum řeznictví se věnuje řeznickému řemeslu na Valašsku a připomíná výjimečné kvality uzenářských a masných výrobků v regionu. Zároveň je kulturním a společenským centrem. Muzeum založil majitel rodinné firmy MP Krásno Karel Pilčík. Pro veřejnost jsme otevřeli 10. září 2015.

>> VIRTUÁLNÍ PROHLÍDKA <<

Chuť a vůně dědictví

Muzeum řeznictví Valašské Meziříčí

Co nabízíme?

FotoExkurze s pohoštěním: Zveme Vás do Muzea řeznictví a také k chutnému rautu, který bude sestaven z masných a uzených specialit MP Krásno, a. s. a Řeznictví H+H. Vše můžete zapít kvalitním valašským pivem z minipivovaru Paličák. Exkurzi s pohoštěním je nutno objednat předem.

Pronájem stylových prostor Muzea řeznictví: Nabízíme Vám pronájem prostor Muzea řeznictví, které má stylový a dobře vybavený interiér vhodný pro oslavy, zasedání, rauty, firemní akce, prezentace a kulturní akce. K dispozici je špičková audio a videotechnika. Sál pojme až 80 osob.

Pro školy nabízíme: Jedinečnou expozici vývoje řeznického řemesla a živou výstavu řeznických strojů napojených na transmisi. Zajištujeme odborný výklad a přednášky. Součástí prohlídky je zhlédnutí originálního filmu z historie a současnosti řeznického řemesla na Valašsku. Exkurze je vždy přizpůsobena věku a znalostem žáků.

Filmové projekce - Atraktivní film z historie a současnosti řeznického řemesla (délka 25 minut). Natočili jej pro nás tvůrci valašského filmu Děda a provázet Vás jím bude František Segrado.

Koncerty a besedy - sál muzea je vhodný pro hudební produkci i pro kulturní a společenské besedy a setkání se zajímavými hosty.

Muzeum je bezbariérové.

Nechte nám vzkaz, zavoláme Vám

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Nechte nám vzkaz, zavoláme Vám.

vyplňte prosím povinné údaje

NAHORU