Zažijte valašskou zabijačku na vlastní kůži!

Foto

Přeneste se s námi do starých časů a přivoňme společně k umění a kráse řeznického řemesla. Pojďte zažít nevšední zážitek Valašské zabijačky plný vůně čerstvě naražených jitrniček a dalších zabijačkových specialit, které si sami vyrobíte podle tradičních receptur.

Originální zážitkový program je ideální jak pro jednotlivce, tak pro skupinu přátel, pro pracovní i mimopracovní setkání, výjezdní zasedání.

Čeká na Vás příjemné prostředí a nezapomenutelný zážitek, na který budete ještě dlouho s radostí vzpomínat.

Pod vedením těch nejlepších mistrů řezníků si sami vyrobíte zabijačkové speciality jako jsou čerstvě naražené jitrničky, jelítka a tlačenku dle tradičních receptur a postupů.

Každý z účastníků dostane ke zpracování veškeré ingredience k výrobě tlačenky, jitrnic a jelit. Jak si suroviny nakrájíte, namelete, kořením ochutíte, narazíte do střívek, uvaříte v zabijačkovém kotli, tak to budete mít. Domů si odnesete vlastnoručně vymazlenou zabijačkovou výslužku! :-)

Jak prožijete čas s námi?

  • Při příchodu vás uvítáme slivovicí.
  • Seznámíme vás s vaší dočasnou „pracovní stodolou“.
  • Řezník vás obeznámí s výrobou zabijačkových produktů.
  • Ochutnáte zabijačkovou specialitu připravenou našim mistrem řezníkem.
  • Jednotlivé zabijačkové speciality připravujete za pomocí rad řezníka. Vyrobíte si tlačenku, jitrnice, jelita a prdelačku.
  • Zatopíte pod zabijačkovým kotlem a vše uvaříte.
  • Dostanete certifikát o přijetí do cechu valašských pomocníků řezníka.
  • S sebou si odnesete recepty pro domácí přípravu zabijačkových specialit a výslužkovou krabičku s ochutnávkou pro vaše blízké (5 kg zabijačkových specialit a 1 l prdelačky).
  • Součástí zážitkového programu je komentovaná prohlídka muzea a promítání filmu "Valašská zabijačka v čase."

Délka zážitkového programu: 4 hodiny.

Cena workshopu: 2.900,- Kč.

Tento zážitek nabízíme také formou dárkového poukazu, který můžete předat jako zajímavý dárek.

Voucher lze zakoupit osobně v Muzeu řeznictví ve Valašském Meziříčí, emailem: info@muzeumreznictvi.cz nebo telefonicky: 739 680 268. Následně Vám budou sděleny informace týkající se platby a další informace důležité pro účastníka workshopu.

Termíny workshopů najdete zde.

Zážitek je nutné rezervovat v rámci doby platnosti voucheru s dostatečným předstihem. V případě dalších otázek nás neváhejte kontaktovat. 

Chuť a vůně dědictví

Muzeum řeznictví Valašské Meziříčí

Firemní teambuilding

Přemýšlíte, kam vzít své kolegy na firemní teambuilding nebo třeba vánoční večírek, u kterého se pobavíte a zároveň se něčemu přiučíte? Hledáte místo, které by splňovalo Vaše představy, vše by bylo na jednom místě a domluvili jste vše kompletně pouze s jedním kontaktem? Pak jste ho právě našli!

Valašská zabijačka v Muzeu řeznictví je perfektní zážitkový program pro Vaši akci. Nasajte v tomto unikátním prostředí atmosféru, kde se snoubí historie a tradice řeznického řemesla.

Společné vaření, osobní rozvoj a budování týmů se krásně doplňuje. Z přípravy i vychutnávání výborných zabijačkových specialit budete mít se svými kolegy nebo obchodními partnery jedinečné zážitky. Poznejte své kolegy jinak než v obleku. Slušivé zástěry a vařečka v ruce prolomí veškeré ledy.

Objednání pro skupiny minimálně 12 osob. 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi Vám zašleme nezávaznou kalkulaci.

Nechte nám vzkaz, zavoláme Vám

Nenašli jste informaci, kterou jste hledali? Nechte nám vzkaz, zavoláme Vám.

 
 
vyplňte prosím povinné údaje

NAHORU